Darbo drabužiai

Žodis „darbas“ turi skirtingas reikšmes įvairių poreikių žmonėms. Bendras vardiklis yra kokybė, aptarnavimas ir kaina.
Nesvarbu, ar jūs kalbate apie darbo drabužius, kombinezonus, apsauginius batus ar kitas darbo saugos priemones- vartotojai visada turi konkrečius reikalavimus. Jų tikslas – palengvinti savo darbą.
Jei jums reikia kelnių su antkeliais, su daug kišenių iš 100% medvilninio audinio ar audinio iš poliesterio su medvilne, taip pat kelnių iš skirtingo storio audinių – Jobtop visada pagamins ir pasiūlys Jums.

Mes dirbame su tekstilės gaminiais jau nuo 1980-ųjų metų. Pagrindinis skirtumas, kuriuo Jobtop išsiskiria iš kitų įmonių- mes gaminame patikimose įmonėse ir parduodame be jokių tarpininkų tiesiai vartotojams.

Didesni užsakymai vykdomi naudojant specialius audinius, jų spalvas ir sukuriami ypatingi modeliai. Todėl gamyboje visada laikomas įvairių rūšių ir spalvų audinių rezervas.
Kliento pageidavimu, visada galime išsiuvinėti ar kitu būdu pagaminti užsakymą su užsakovo prekiniu ženklu už tą pačią kainą.

Jei jus domina ypatingos konstrukcijos gaminiai ar kiti specialūs reikalavimai darbo aprangai – mes visada su jumis tai aptarsime ir įvykdysime.

 

Dvi stiprios priežastys rinktis mus!

Mes remiamės savo patirtimi
Mes visada ieškome optimalaus sprendimo kiekvienam klientui

 


Mūsų asortimentas   

Susisiekti

Sedos g. 34 a 
LT-87101 Telšiai
(109 kabinetas)

Telefonas:
+370 676 40484 
E-paštas:
onute@telonija.lt

© Copyright Jobtop


Svetainės žemėlapis

Administracija

Direktonline